Název profese IT technik
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 11.9.2024

Zaměstnavatel IT Prime s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67088055

1. kontakt e-mailem. Životopisy s fotografií zasílejte na: vitek@itprime.cz

Máte ukončené SŠ vzdělání (obor informatika/elektro)? Zajímáte se aktivně o oblast IT a máte chuť naučit se něco nového? Jste komunikativní? Angličtina Vám nečiní problémy? Pak hledáme právě Vás! Rozšiřujeme náš tým a hledáme nového kolegu na pozici IT technik.

Hlavní zodpovědnost: IT technik provádí každodenní podporu uživatelů, správu a opravy IT infrastruktury u našich zahraničních zákazníků.

Pracovní náplň:
- podpora koncových uživatelů
- instalace a konfigurace síťových prvků
- správa OS MS Windows, aplikací
- instalace, výměny, konfigurace a opravy koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny, periférie)
- komunikace se zahraniční klientelou a řešení jejich požadavků

Požadavky na pozici:
- min. SŠ vzdělání technického směru ukončené maturitou
- alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici výhodou / pozice je vhodná také pro absolventy SŠ s ukončenou
maturitní zkouškou (obor informatika/elektro)
- znalost sítí TCP/IP
- dobrá znalost MS Office
- certifikace Microsoft, CISCO nebo jiných výrobců výhodou
- ŘP sk. B - výhodou (není pomínkou)
- anglický jazyk - nutná dobrá znalost na komunikativní úrovni, minimálně stupeň B1

Osobnostní předpoklady:
- samostatnost a orientace na výsledek
- zodpovědný a pro-zákaznický přístup, spolehlivost
- schopnost a ochota učit se novým věcem
- časová flexibilita
- schopnost pro samostatnou i týmovou práci
- čistý trestní rejstřík
- psychická odolnost vůči stresu

Druh pracovního poměru: plný úvazek nebo částečný pro studenty dálkového studia

Termín nástupu: ihned/dohodou

Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě
- příjemné a moderní pracovní prostředí, přístup k nejmodernějším technologiím
- motivující finanční ohodnocení
- možnost osobního a profesního růstu, školení odborných dovedností, odborné certifikace, kurz anglického
jazyka
- systém zaměstnaneckých benefitů: příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, slevy na
IT produkty, firemní akce atd.

Místo výkonu práce: Ostrava a blízké okolí

Mzda

od 28000 do 33000

U společnosti IT Prime s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice IT technik žádná další volná místa

Volné pracovní místo IT technik je vystaveno v regionu Ostrava-město .