Název profese Svářečský inženýr / Svářečská inženýrka
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 11.9.2024

Zaměstnavatel VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENTSTVÍ a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67088054

1. kontakt e-mailem: pavla.nemcicova@vitkovice.cz
Požadavky:
Kvalifikace: EWE/IWE (Evropský/Mezinárodní svářečský inženýr); Znalost AJ - slovem i písmem; Praxe v technickém oboru; Práce na PC:Word, Excel, AutoCad výhodou; Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
- Schopnost stanovit optimální technologii svařování z pohledu kvality výsledného svaru, efektiviy procesu, výsledných mechanických vlastností svarového spoje a základního materiálu.
- Schopnost zpracovávat svařovací plány, WPS, navrhovat WPQR a tepelné zpracování po svaření.
- Schopnost definovat požadavky na přípravky pro omezení deformací při svařování a tepelném zpracování.
- Schopnost zpracovávat prvotní technologickou dokumentaci (i v AN)
- Schopnost stanovit požadavky na periodické a nové úřední zkoušky svářečů (průměry, tlouštky, ZM), komunikovat s dílnou a svářečskou školou

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, karta Multisport, firemní vzdělávání

Mzda

od 38000 do 40000

Volné pracovní místo Svářečský inženýr / Svářečská inženýrka je vystaveno v regionu Ostrava-město .