Název profese Optic Engineer
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 11.9.2024

Zaměstnavatel Prettl Lighting & Interior CZ s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67088053

1. Kontakt e-mailem na adresu hana.barabasova@prettl.com
Popis pozice: optický inženýr je zodpovědný za optická řešení a práci v rámci specializovaného projektového týmu. Vyvíjí koncepty pro inovativní produkty s ohledem na proveditelnost, náklady, životnost zákazníka a zákonné požadavky. Spolupracuje s interními a externími zákazníky a dodavateli a vytváří podporu prototypových vzorků a validace návrhu produktu v souladu s načasováním projektu. Účastní se kontroly technického návrhu designu daného projektu a poskytuje zpětnou vazbu.

Další požadavky:
- znalost optického designu (praxe v oboru výhodou)
- zkušenosti s technickou prezentací zákazníkovi a každodenní komunikací se zákazníkem
- základní znalost ,,CAD"
- základní znalost ,,Lucid Shape"
- anglický jazyk (pokročilý), německý jazyk výhodou
- základní znalosti MS office
- řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na stravování (elektronická karta), příspěvek na volnočasové aktivity

Nástup možný IHNED.

Mzda

od 45000 do 55000