Název profese Kuchař / Kuchařka - závodní stravování
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 14.9.2024

Zaměstnavatel Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67088007

Písemné nabídky (včetně životopisu) zašlete do 31.10.2024 na e-mail: personal@ndm.cz
Požadavky: vyučení v oboru kuchař/ka, praxe v oboru podmínkou, vyhovující zdravotní stav, zdravotní průkaz, znalost HACAP a výrobních procesů, trestní bezúhonnost, týmový duch a otevřené jednání, chuť pracovat, kreativita a spolehlivost; nástup IHNED

Náplň práce:
- zajišťování přípravy obědů v závodní kuchyni:
- samostatná příprava hotových jídel
- spolupráce na tvorbě jídelního lístku
- dodržování spotřebních norem a hygienických předpisů

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, možnost stravování za výhodnou cenu, benefity z FKSP, bezúročné půjčky na vybavení bytu/domu, práce v centru Ostravy v příjemném a zajímavém prostředí, zvýhodněné vstupné

Mzda

od 20500 do 27000

Volné pracovní místo Kuchař / Kuchařka - závodní stravování je vystaveno v regionu Ostrava-město .