Název profese Specialisté pro implementaci projektů inovativní AI platformy / Implementation Specialist for an Innovative AI Platform
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 10.9.2024

Zaměstnavatel Everbot s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67087603

Specialista/ka pro implementaci projektů inovativní AI platformy / Implementation Specialist for an Innovative AI Platform

Máte talent pro organizaci, řešení problémů a chcete být klíčovým článkem mezi obchodem a úspěšným dokončením projektu? V Everbotu hledáme zkušeného a energického člověka, který dokáže převzít projekt od našich obchodníků a dovést ho do zdárného konce. Jako Implementation Specialist budete zajišťovat, že všechny aspekty projektu proběhnou hladce - od plánování přes realizaci až po finální implementaci u zákazníka.

Co vás čeká?
- Převzetí projektů od obchodního týmu a zajištění, že všechny požadavky klienta jsou jasně definovány a připraveny k realizaci.
- Koordinace mezi obchodním, technickým a vývojovým týmem, aby byly všechny kroky projektu synchronizovány a implementace proběhla bez problémů.
- Organizace a vedení implementačních týmů, zajišťování zdrojů a řízení harmonogramů tak, aby projekty byly doručeny včas a v nejvyšší kvalitě.
- Pravidelná komunikace s klienty ohledně průběhu implementace, řešení případných problémů a zajištění jejich maximální spokojenosti s naším produktem.
- Po dokončení implementace předání projektu do péče klientského servisu a zajištění hladkého přechodu.

Co od vás očekáváme?
- Zkušenosti s řízením a implementací projektů, ideálně v oblasti IT nebo technologií.
- Schopnost efektivně komunikovat a koordinovat různé týmy a zájmy.
- Skvělé organizační schopnosti a schopnost pracovat s více projekty současně.
- Orientaci na detail, analytické myšlení a schopnost rychle se adaptovat na měnící se situace.
- Vášeň pro technologie a chuť učit se novým věcem a rozvíjet své dovednosti.

Co vám nabízíme?
- Klíčovou roli v naší firmě, kde budete mít přímý vliv na úspěšnost našich projektů a spokojenost zákazníků.
- Možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi a být součástí týmu, který mění způsob, jakým firmy pracují s AI.
- Konkurenční platové ohodnocení, motivační bonusy a příležitost k profesnímu růstu.
- Všichni si jsou rovni, ať už jste zakladatel nebo nováček. Váš přínos bude ceněn a váš hlas slyšet.
- Flexibilní pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Jste připraveni vzít do rukou odpovědnost za úspěšnou implementaci projektů a pomoci nám přinášet revoluční AI řešení našim klientům? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na career@westlogic.eu. Připojte se k Everbotu a staňte se klíčovým hráčem v naší misi měnit svět!

Everbot je místem, kde můžete nejen tvořit inovace, ale také formovat budoucnost. Jste na správném místě, ve správný čas, abyste mohli být součástí něčeho velkého - něčeho, co mění pravidla hry. Vaše úsilí, vaše odhodlání a vaše vize jsou tím, co nás dovede na vrchol. A na tomto vrcholu nebudeme jen úspěšní.

Mzda

od 40000 do 50000

Volné pracovní místo Specialisté pro implementaci projektů inovativní AI platformy / Implementation Specialist for an Innovative AI Platform je vystaveno v regionu Ostrava-město .