Název profese Obchodníci pečovatelé pro inovativní AI platformu / Account manager for an innovative AI platform
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 10.9.2024

Zaměstnavatel Everbot s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67087602

Obchodník/ice pečovatel/ka pro inovativní AI platformu / Account manager for an innovative AI platform

Máte dar udržovat skvělé vztahy se zákazníky a zajistit jejich maximální spokojenost? V Everbotu věříme, že vztahy jsou klíčem k úspěchu, a proto hledáme pečovatele, který bude udržovat naše zákazníky šťastné, angažované a nadšené z naší AI platformy.

Co bude vaším úkolem?
- Budování a udržování silných vztahů s našimi stávajícími klienty.
- Zajišťování, že naši zákazníci využívají Everbot naplno a dosahují s ním skvělých výsledků.
- Identifikace příležitostí pro rozšíření spolupráce a prodej dalších služeb.
- Pravidelný kontakt se zákazníky a řešení jejich dotazů a potřeb s maximální péčí.

Co byste měli mít?
- Skvělé komunikační dovednosti a schopnost budovat důvěru.
- Zkušenosti v oblasti péče o zákazníky nebo v obchodní roli.
- Schopnost naslouchat potřebám klientů a aktivně přinášet řešení.
- Vášeň pro technologie a chuť učit se novým věcem.

Co vám nabízíme?
- Příležitost stát se klíčovým partnerem pro naše zákazníky a zajistit jejich úspěch.
- Konkurenční plat a bonusy, které vás odmění za vaše úsilí a dosažené výsledky.
- Všichni si jsou rovni, ať už jste zakladatel nebo nováček. Váš přínos bude ceněn a váš hlas slyšet.
- Podporu a prostředí, kde vaše nápady a přístup mohou skutečně ovlivnit směr našeho produktu.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Chcete být tím, kdo zajišťuje dlouhodobý úspěch našich zákazníků? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na career@westligic.eu. Pojďte s námi tvořit budoucnost s Everbotem!

Everbot je místem, kde můžete nejen tvořit inovace, ale také formovat budoucnost. Jste na správném místě, ve správný čas, abyste mohli být součástí něčeho velkého - něčeho, co mění pravidla hry. Vaše úsilí, vaše odhodlání a vaše vize jsou tím, co nás dovede na vrchol. A na tomto vrcholu nebudeme jen úspěšní.

Mzda

od 40000 do 50000

Volné pracovní místo Obchodníci pečovatelé pro inovativní AI platformu / Account manager for an innovative AI platform je vystaveno v regionu Ostrava-město .