Název profese Přípravář / Přípravářka výroby
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 10.9.2024

Zaměstnavatel SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087605

Životopisy s fotografií zasílejte na email: info@snabytek.cz předmět "PŘIPRAVÁŘ", případně volejte 773 452 282.

Naše společnost, významný výrobce interiérů a dodavatel komplexních rekonstrukcí vypisuje nové pozice a hledá nového kolegu na pozici Rozpočtář, přípravář. Možná vy jste právě ten koho hledáme.

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost.
Náplň práce a požadavky:
- Budete kreslit výrobky, projektovat interiéry, sestavovat rozpočty.
- zkušenosti s kreslením v programech CAD, sestavováním rozpočtů staveb, (IMOS, PRO100, ŠPINAR- výhodou)
- denní práce na PC v programech.
- jednání s klienty, výrobou, obchodními zástupci, vedením.

SNABYTEK®, design centrum Ostrava se zabývá špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů. Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou stavební revitalizací.
Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Naši práci si můžete prohlédnout na našem webu mezi stovkami referencí www.snabytekinteriery.cz . Vaši práci ohodnotíme solidním platem, nabídneme benefity, špičkové zázemí, pracovitý a tvůrčí kolektiv, sem tam i nějakou zábavu. Hledáme kolegu, který nám pomůže dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.

Zbytek Vás zaučíme.

Zaměstnanecké výhody: osobní notebook, firemní zvýhodněný neomezený tarif s daty

Kontaktujte mě, rád se s Vámi setkám a proberu možnosti nástupu do naší firmy osobně.

Mzda

od 35000 do 40000