Název profese Obchodní zástupce / zástupkyně - rozvoz materiálu a prodej služeb - vhodné i pro OZP (max. 2. st. inv.)
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 6.9.2024

Zaměstnavatel Patronus servis Ostrava, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085985

Hledáme někoho, kdo má chuť učit se novým věcem a nebojí se kombinace lehčí fyzické práce a obchodní činnosti. Jestli se poznáváte, ozvěte se nám! Životopis prosíme zaslat na personalni@patronusservis.cz. Telefonicky Po-Pá od 8:00 do 15:00 hod. na č. 605 435 068. Z provozních důvodů bude výběrové řízení v týdnu od 7. do 11.10.2024.

Hledáme šikovného/nou a spolehlivého/ou kolegu/kolegyni, který má chuť spojit dvě různé role do jednoho zajímavého pracovního dne.
Náplň práce:
- dopoledne (2-3 hodiny) rozvoz materiálu pro naše malíře.
- odpoledne aktivní vyhledávání a získávání nových zakázek v oblasti malířských a úklidových služeb.

Co očekáváme:
- základní orientaci ve stavebnictví nebo příbuzném oboru - podmínkou.
- řidičský průkaz sk. B - auto vám poskytneme.
- dobré uživatelské znalosti práce na PC - denní práce v Excelu, Wordu, a dalších aplikacích.
- důležitá je pro nás schopnost vést obchodní jednání a budovat pozitivní vztahy.

Co nabízíme:
- stabilní zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí.
- auto, telefon a počítač k dispozici.
- zaučení a možnost dalšího rozvoje.

Finanční ohodnocení:
- základní plat: 23 000 - 25 000 Kč (dle zkušeností a kvalifikace).
- osobní ohodnocení: 5 000 Kč měsíčně.
- výkonnostní odměny: až 15 000 Kč měsíčně v závislosti na dosažených výsledcích.

Vhodné i pro absolventy a OZP s max. 2. stupněm invalidity.

Těšíme se na vaši odpověď!

Mzda

od 23000 do 45000