Název profese Kontrolor kvality
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 2.9.2024

Zaměstnavatel DAKO-CZ MACHINERY, a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085216

1. kontakt e-mailem, telefonicky v době od 9:00 do 14:00 hodin. Tel.: 703 846 973, e-mail: barbora.urubova@dakomachinery.cz
Požadujeme: zkušenost z výrobní firmy v oblasti kontroly kvality výhodou; základní orientaci ve výkresové dokumentaci; uživatelskou znalost MS Office; ochota pracovat ve třísměnném provozu

Náplň práce:
- provádění pečlivé kontroly výrobků na vstupu, výstupu a mezioperacích
- sledování, zda se vše shoduje s výkresovou dokumentací a provádění vizuální kontroly
- zjišťování příčin interních neshod a navrhování nápravných opatření
- spolupráce na optimalizaci technologických procesů vedoucích ke zvýšení kvality
- zabezpečení dodržování systému jakosti

Nabízíme:
- Stravenky
- Možnost dalšího profesního rozvoje
- Příplatek za odpolední a noční směny
- Odměny za doporučení kandidáta
- 5 týdnů dovolené

Mzda

od 30000 do 31000

Volné pracovní místo Kontrolor kvality je vystaveno v regionu Ostrava-město .