Název profese Obchodník pro zahraničí
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 27.8.2024

Zaměstnavatel SECTRON s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67083576

1. kontakt e-mailem. Své CV a motivační dopis zašlete na: sekretariat@sectron.cz
Požadujeme: SŠ vzdělání technického nebo obchodního zaměření; Polština na úrovni C1 nebo vyšší; Angličtina na úrovni B2 nebo vyšší; práce na PC na úrovni pokročilého uživatele; zákaznickou orientaci, tah na branku, orientaci na výkon; nekonfliktní vystupování a kultivovaný projev; spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci; ochotu a potenciál pro učení se nových věcí; řidičské oprávnění skupiny B.

Výhodou: VŠ vzdělání technického nebo obchodního zaměření; aktivní znalost dalších světových jazyků; praxe v B2B prodeji v Polsku; praxe v oboru telekomunikace, elektrotechnika, energetika; absolvovaná školení komunikačních dovedností a jednávání se zákazníky.

Pracovní náplň: Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky především v Polsku, ale i dalších zemích - organizace schůzek, návštěva zákazníků, prezentace produktů; Komunikace s firemními klienty a distributory v oblasti – Bezdrátové technologie - LTE/5G moduly, modemy, routery, kabely, antény; - Elektromobilita – nabíjecí stanice, wallboxy, přenosné nabíječky; Spolupráce s produktovým oddělením, výrobou a externími partnery.

Nabízíme: odpovědnou práci v dynamickém kolektivu stabilní firmy; motivační odměňování; flexibilní pracovní dobu; možnost dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a kariérního růstu; školení komunikačních dovedností a odborných znalostí; firemní jazykové kurzy.

Zaměstnanecké výhody: Základní mzda + provize z prodeje bez stropu, příspěvek na životní kapitálové pojištění/důchodové připojištění 1 350 Kč měsíčně, služební vozidlo, notebook a telefon, pololetní a vánoční odměny, stravenkový paušál 2 000 Kč, 5 dnů placeného volna nad rámec dovolené, možnost pracovat HO.

Mzda

od 40000