Název profese Stolař/ka - Truhlář /ka (vhodné i pro OZZ)
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 14.9.2024

Zaměstnavatel Charita sv. Alexandra
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67081651

Životopis zasílejte na e-mail: monika.hajduckova@alexandr.charita.cz nebo poštou na adresu Charita sv. Alexandra, Holvekova 651/28, 718 00 Ostrava - Kunčičky.
Bližší informace poskytne v Po-Pá v době 8:00 - 14:00h. Bc. Zdeněk Staněk, DiS., ředitel, tel. č.: 731 625 839, e-mail: zdenek.stanek@alexandr.charita.cz . Nebo také pan David Balcárek, vedoucí stolařské dílny, tel. č.: 731 625 850, e-mail: david.balcarek@alexandr.charita.cz

Požadavky:
- výuční list v oboru stolař, tesař nebo dřevomodelář
- praxe v oboru výhodou
- schopnost samostatné práce podle výkresové dokumentace
- zodpovědný přístup k práci
- schopnost jednání se zákazníkem výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ)
- nástup IHNED

Nabízíme:
- práce v menším kolektivu
- nadstandartní strojové vybavení dílny
- plný pracovní úvazek 37,5/týdně
- jednosměnný provoz
- nástupní mzda 25 000 - 30 000 Kč
- příspěvek na stravné, dovolená 5 týdnů
- nástup dle dohody

Náplň práce: výroba truhlářských výrobků z masivu, lamina a dýhy, obsluha strojů a zařízení stolařské dílny, realizace zakázek a jejich montáž

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravné za každý odpracovaný den, odměny po zkušební době

Mzda

od 25000 do 30000

Volné pracovní místo Stolař/ka - Truhlář /ka (vhodné i pro OZZ) je vystaveno v regionu Ostrava-město .