Název profese Technolog / Technoložka
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 13.9.2024

Zaměstnavatel VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENTSTVÍ a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67078771

1. kontakt e-mailem, stručný životopis zašlete na: pavla.nemcicova@vitkovice.cz
Požadavky: SŠ vzdělání strojírenského zaměření; Perfektní orientace při čtení technické výkresové dokumentace; Znalost technické AJ; Práce s PC, znalost AutoCad výhodou; Znalost tváření materiálů, zejména ohýbání trubek; Znalost norem ČSN EN 13 445, ČSN EN 12952, EN 13480, ČSN 132604; Všeobecné znalosti o svařování materiálů a zkoušení svarů

Náplň práce:
- Zpracování aprobačních a zkušebních plánů pro ohyby dle evropských norem
- Tvorba technologické dokumentace a stanovení technologické výroby
- Objednávání přípravků, šablon, speciálního nářadí, nástrojů a měřidel
- Posuzování zakázek a poptávek z hlediska vyrobitelnosti
- Kontrola výkresové dokumentace a zhotovení dílčí výkresové dokumentace pro výrobu

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, firemní vzdělávání

Vhodným uchazečům se ozveme obratem.

Mzda

od 35000 do 40000