Název profese Zkušební technik
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 2.8.2024

Zaměstnavatel VVUÚ, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67076844

1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Tel.: 771 137 455, e-mail: rehanek@rsbp.cz
Požadavky: min. SŠ strojní, textilní nebo jiné s technickým zaměřením; orientace v technické dokumentaci a normách; technické myšlení, samostatnost, kreativní přístup, preciznost; odpovědnost; znalost AJ výhodou; ochota cestovat; ŘP sk. B (aktivní řidič); znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy

Náplň práce:
- zkoušky a hodnocení prostředků k ochraně proti pádu z výšky,
- spolupráce se zkušebními laboratořemi,
- pravidelná komunikace se zákazníky,
- odběry vzorků u zákazníků,
- práce v technických komisích.

Nabízíme:
- pružná pracovní doba,
- konkurenceschopná mzda,
- firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění),
- 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok),
- možnosti profesního rozvoje a školení.

Mzda

od 31000 do 32000