Název profese Asistent / Asistenka personalisty (20 hodin týdně) - OZP (max. 2. st. inv.)
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 13.9.2024

Zaměstnavatel Protektia s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67074479

VYHRAZENO pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Prosíme NECHODIT na pracoviště! První kontakt telefonicky v Po-Pá 9:00 - 16:00 hodin, e-mailem (zasláním životopisu). Tel.: 734 881 690, e-mail: nabor.centrum@protektia.cz
Požadujeme: SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (Word a Excel), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci

Náplň práce: vedení personální dokumentace, korespondence a komunikace s úřady, běžná kancelářská práce

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP s možností prodloužení, zaručenou pravidelnou mzdu

Mzda

od 14000