Název profese Specialista pro společenství vlastníků
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 25.7.2024

Zaměstnavatel Stavební bytové družstvo Poruba
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67074714

1. kontakt e-mailem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem nám zasílejte na e-mail: ivana.sustkova@sbdporuba.cz
Požadavky: ÚSO vzdělání s maturitou; zkušenosti se správou domu; zkušenosti s řízením a organizací činnosti společenství; komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, práce na PC, schopnost řešit problémy, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Popis pozice: Zmocnění k zastupování právnické osoby SBD Poruba ve funkci předsedy společenství dle ustanovení §154zák.č.89/2012Sb., občanský zákoník, v přidělených společenstvích vlastníků.

Zaměstnanecké výhody:
- práce na HPP ve stabilní společnosti
- pružná pracovní doba
- pět týdnů dovolené
- čtyři dny indispozičního volna
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní připojištění
- jednosměnný provoz
- motivující finanční ohodnocení

Pokud vás tato pozice zaujala, ozvěte se nám. Těšíme se na vás.

Mzda

od 24000

U společnosti Stavební bytové družstvo Poruba momentálně neevidujeme kromě pozice Specialista pro společenství vlastníků žádná další volná místa

Volné pracovní místo Specialista pro společenství vlastníků je vystaveno v regionu Ostrava-město .