Název profese Plánovač výroby
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 17.7.2024

Zaměstnavatel VVUÚ, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67072700

1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Tel.: 771 137 455, e-mail: rehanek@rsbp.cz

Hledáme zkušeného a motivovaného plánovače pro naši rostoucí strojírenskou společnost. Pokud máte technické myšlení, organizační schopnosti a zájem o práci v dynamickém prostředí, přidejte se k našemu týmu a pomozte nám dosáhnout našich výrobních cílů.

Požadujeme:
- Vzdělání v oboru strojírenství,
- minimálně 3 roky praxe ve výrobním prostředí,
- schopnost analyzovat a optimalizovat výrobní procesy,
- znalost moderních technologií v oblasti výroby,
- znalost práce na PC (MS Office, ERP systémy výhodou),
- komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu.

Náplň práce:
- Plánování a koordinace výrobních procesů na základě objednávek a plánu,
- odpovědnost za tvorbu a řízení výrobního plánu dané výrobní kapacity,
- tvorba a aktualizace výrobního plnu v ERP systému,
- spolupráce s produktovými managery a nákupním oddělením,
- analýza a řešení vzniklých problémů ve výrobě.

Nabízíme:
- Konkurenceschopná mzda,
- firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění),
- 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok),
- možnosti profesního rozvoje a školení,
- příležitost k účasti na inovativních projektech ve výrobě.

Mzda

od 45000 do 48000