Název profese Nákupčí Senior
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 17.7.2024

Zaměstnavatel VVUÚ, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67072754

1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Tel.: 771 137 455, e-mail: rehanek@rsbp.cz

Společnost VVUÚ, a.s. přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici Nákupčí Senior. Hledá zkušeného a dynamického nákupčího, který má praxi v zahraničním obchodě a jednání s mezinárodními dodavateli. Připojte se k našemu týmu a podílejte se na zajišťování špičkových materiálů a komponentů pro naši výrobu!

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství, nebo odpovídající odborné vzdělání vítanou výhodou,
- minimálně 3 roky praxe na pozici nákupčího, ideálně v oblasti strojní výroby,
- zkušenosti s nákupem a vyjednáváním v mezinárodním prostředí (Indie, Čína),
- výbornou znalost angličtiny (další jazyk výhodou),
- proaktivní a otevřený přístup s vynikajícími komunikačními dovednostmi a schopností spolupracovat se všemi odděleními ve společnosti,
- schopnost efektivně řešit problémy a myslet inovativně,
- pokročilá znalost MS Office 365 a orientace se v systémech ERP (znalost K2 výhodou).

Náplň práce:
- Řízení všech nákupních aktivit u přidělených projektů,
- spolupráce s projektovými týmy a ostatními nákupčími při výběru dodavatelů k zajištění úspěšného materiálově technického zabezpečení,
- vytváření a řízení plánů a harmonogramů nákupů potřebného materiálů včetně položek s dlouhými dodacími lhůtami (seznam kritických a časově náročných materiálů),
- prezentace oddělení nákupu o jeho výsledcích na pravidelných poradách,
- spolupráce na manažersko-ekonomických výstupech společnosti (P&L, Cash flow),
- reporting navazujícím oddělením a vedení společnosti,
- optimalizace nákupních procesů a nákladů,
- sledování nákladů na materiál vůči rozpočtu jednotlivých položek i projektů, včetně identifikace potenciálních rizik a příležitostí,
- koordinace aktivit na snižování nákladů materiálu a sjednocení procesu,
- aktivní vyhledávání nových dodavatelů a obchodních partnerů v zahraničí,
- oslovování a vyjednávání obchodních podmínek s mezinárodními dodavateli.

Nabízíme:
- Pružná pracovní doba,
- konkurenceschopná mzda,
- firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění),
- 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok),
- možnosti profesního rozvoje a školení,
- příležitost k účasti na inovativních projektech ve výrobě,
- tým nákupčích se znalostmi produktu.

Mzda

od 40000 do 45000

Volné pracovní místo Nákupčí Senior je vystaveno v regionu Ostrava-město .