Název profese Obsluha acetylénové stanice
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 19.6.2024

Zaměstnavatel Traťová strojní společnost, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67065555

1. kontakt E-MAILEM, životopis zašlete na: personalni@tssas.cz

Co budete dělat:
- obsluha acetylénové stanice.
- kontrola svěřených zařízení.
- opravy zařízení dle stanovených postupů.
- manipulace s jeřábem a upínání břemen, použití cirkulace vody pro chlazení.
- uvedení do chodu, provozování a odstavení vyvíječů plynu.
- montáž a běžná údržba vyhrazených plynových zařízení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- praxi v oboru alespoň 2 roky.
- vyučení v oboru výhodou.
- PLATNÉ Osvědčení k montážím a opravám vyhrazených plynových zařízení - TIČR.
- ochota pracovat, zručnost, samostatnost, fyzická zdatnost.
- dobrý zdravotní stav.
- znalost technologických postupů pro výroby acetylénu, funkci a činnost mech. zařízení, uvedení do chodu, provozování a odstavení vyvíječů plynu.
- znát a dodržovat bezpečnost při provozu vyvíječů a při poruchách a haváriích.

Co vám můžeme nabídnout:
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- závodní stravování
- zaměstnání v kmenovém stavu
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
- práce na HPP v 1 směnném provozu, PO-PÁ, ranní směny

Nástup IHNED (po absolvování vstupní lékařské prohlídky), nebo po dohodě

Mzda

od 28000 do 32000