Název profese Manipulační dělník (35 hodin týdně - DPP) - vhodné i pro OZP (max. 2. st. inv.)
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.8.2024

Zaměstnavatel PATRIOT SECURITY s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 35
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 67060996

NEVYSTAVOVAT DOPORUČENKY! NECHODIT na provozovnu! První kontakt telefonicky v době 8 - 13 hod., e-mailem. Tel.: 730 549 815, 721 959 388, e-mail: j.kubalak@patriotsecurity.cz, j.pernica@patriotsecurity.cz
Požadujeme: věk 18 let; výpis z rejstříku trestů; spolehlivost, pečlivost; fyzická zdatnost; Vhodné i pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Nástup IHNED.

Náplň práce:
- Nános stavebního materiálu
- Práce v rámci tříčlenné osádky

Nabízíme:
- práci ve stabilní a silné společnosti
- pravidelný příjem, možnost záloh
- pracovní doba Po - Pá, denní (víkendy, svátky volné)

Mzda

od 140

Volné pracovní místo Manipulační dělník (35 hodin týdně - DPP) - vhodné i pro OZP (max. 2. st. inv.) je vystaveno v regionu Ostrava-město .