Název profese Stříkač práškových barev
Místo výkonu práce Velká Polom
Přidáno 29.5.2024

Zaměstnavatel ZK Design a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67059224

1. kontakt e-mailem. Svůj životopis zašlete na: personal@zkdesign.cz
Osobně po telefonické domluvě.
Požadujeme: manuální zručnost; práce vhodná i pro absolventy; praxe výhodou (nikoliv podmínkou); základní technické dovednosti; čtení a použití technických výkresů. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- dolakovávat výrobky v poloautomatické nanášecí kabině
- po zaučení programovat automatické lakování
- navěšovat a kontrolovat nalakované výrobky
- ruční lakování
- kontrola procesu odmaštění, vypalování apod.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Směnnost: 1 směna, 2 směny

Zaměstnanecké výhody:
- měsíční prémie
- stravenkový paušál
- benefity Edenred Multi
- příspěvek na penzijní pojištění po 1 roce v případě trvání pracovního poměru
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- firemní sportovní akce

Mzda

od 25000 do 33000

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Stříkač práškových barev je vystaveno v regionu Ostrava-město .