Název profese Samostatní účetní
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 10.10.2024

Zaměstnavatel Traťová strojní společnost, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67036274

1. kontakt E-MAILEM. Životopis zašlete na: personalni@tssas.cz
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Praxi v oboru alespoň 3 roky. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou ekonomického směru. Znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů. Přehled o daňových předpisech. Počítačová gramotnost. Zkušenost s SW Pohoda výhodou. Pracovitost, pečlivost, samostatnost, dodržování termínů, komunikativnost, zodpovědnost.

Co budete dělat:
- Zpracování daňových přiznání a kontrolních hlášení.
- Zpracování účetních závěrek včetně inventarizace svěřených účtů.
- Účtování daňových dokladů, interních dokladů, majetkové operace.
- Komunikace se státními institucemi.
- Tvorba a přehled reportů.
- Spolupráce s auditorem a daňovým poradcem.
- Práce s PC.

Co vám můžeme nabídnout:
- závodní stravování
- zaměstnání v kmenovém stavu
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
- práce na HPP v 1 směnném provozu, PO-PÁ, ranní směny
- pracovní smlouva na 1 rok, s prodloužením na dobu neurčitou
- služební mobilní telefon a notebook
- nástup dle dohody

Mzda

od 70000 do 70000