Název profese Grafik ilustrátor - DPP
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 24.8.2024

Zaměstnavatel BOIS Services s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 67021984

1. kontakt e-mailem: career@westlogic.eu

GRAFIK ILUSTRÁTOR - DPP

Jste kreativní a dobře znáte nástroje Adobe Photoshop a Adobe Illustrator? Hledáte brigádu či přivýdělek, vyhovuje Vám pružná pracovní doba dle domluvy a chcete pracovat z domova? Do našeho grafického týmu přijmeme posily na dohodu o provedení práce.
Máte zkušenosti s kresbou, malbou nebo malováním portrétů, karikatur a postav? Jste kreativní a dobře znáte nástroje Adobe Photoshop a Adobe Illustrator? Do našeho grafického oddělení hledáme sezónní výpomoc na pozici Grafik - Ilustrátor.

Jaká bude náplň Vaší práce?
Převádění fotografií do ilustrací
Tvorba digitálních portrétů dle zadaných fotografií
Grafická úprava fotografií

Požadujeme:
Zkušenost s malováním portrétů a postav nebo karikatur
Zkušenost s digitální grafikou
Vlastní kreativitu a samostatnost
Důraz na kvalitu a přesnost
Efektivitu v tom, co děláte
Výborná znalost práce v programu Adobe Photoshop a Adobe Illustrator

Nabízíme:
Možnost dlouhodobé spolupráce
Flexibilitu v pracovní době
Možnost pracovat z domu
Zaškolení je samozřejmost
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

O naší společnosti Westlogic:
Jsme ryze česká firma, která se zaměřuje na budování e-shopů v několika evropských zemích, a také na tuzemskou výrobu vlastních produktů. Hledáme nové příležitosti, budujeme vlastní projekty a investujeme do společností z různých oborů a odvětví.

Mzda

od 25000 do 28000