Název profese Recepční v hotelu - DPP (20 hodin týdně)
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 4.9.2024

Zaměstnavatel Real & Hotel DMH s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Absolventy
Počet míst 1
Reference 67084823

V případě zájmu zasílejte životopis i s vaší fotografií na email : info@hotelrada.cz
Požadavky: uvítáme znalost AJ; práci na PC; min. středoškolské vzdělání zakončené maturitou; milé vystupování, pečlivost, flexibilitu, úsměv a zájem; výpis z rejstříku trestů; nástup IHNED

Náplň práce:
- vyřizování potřebné administrativy
- komunikace s hosty
- příjem rezervací
- vyřizování e-mailové korespondence a telefonátů

Nabízíme
- platové ohodnocení 130 Kč za hodinu
- výběr směn od pondělí do neděle od 14:00 do 18:00 hodin
- práce na DPP
- vhodné i pro absolventy, OZP

Mzda

od 130 do 130

U společnosti Real & Hotel DMH s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Recepční v hotelu - DPP (20 hodin týdně) žádná další volná místa

Volné pracovní místo Recepční v hotelu - DPP (20 hodin týdně) je vystaveno v regionu Ostrava-město .