Název profese Oblastní provozní manažer/ka - Ostrava
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 20.8.2024

Volné od 20.8.2024
Zaměstnavatel OPTIMIA facility s.r.o.

Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu/ kolegyni.

- pozice je vhodná i pro OZP (invalidní důchodce)
- místo výkonu práce: Ostrava, ul. Teslova
- úvazek 40 hodin týdně
- mzda 40000 Kč za měsíc
- nástup ihned, nebo dohodou
- smlouva na HPP

Co vás čeká:
- zajištění kompletního provozu všech svěřených zakázek (Moravskoslezský a Zlínský kraj)
- komunikace s klientem, řešení požadavků a stížností
- odpovědnost za personální stav zakázek, komunikace s náborovým oddělením
- kontrola a zajištění školení pracovníků (PO a BOZP, používaní chemie a čistících prostředků, vybavení a strojů)
- evidence odpracovaných hodin
- zpracovává podklady pro fakturaci
- podílí se na začlenění pracovníků se zdravotním postižením
- provádí kontrolu práce zaměstnance, přiděluje úkoly a pomáhá s vyplňováním docházek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- zkušenost na pozici Oblastní provozní manažer minimálně 2 roky
- zkušenost s úklidy drah SŽDC velkou výhodou
- komunikační dovednosti, zkušenosti z obchodních jednání
- znalost problematiky zajišťování úklidových prací, ostrahy a dalších provozních činností
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B. (Pravidelné jízdy po celém regionu)

Co vám můžeme nabídnout
- zajímavou práci v příjemném prostředí stabilní české společnosti
- adekvátní mzdové ohodnocení
- podporu vzdělávání, školení a kurzů
- 5.bonusový týden dovolené
- práci na hlavní pracovní poměr
- perspektivu dlouhodobého a stálého zaměstnání
- firemní auto i k osobním účelům

Práce vhodná i pro OZP.
Těšíme se na Váš životopis.

Kontaktní údaje

Jméno Optimia
Telefon 736646532

Mzda

od 40000 měsíčně