Název profese Personalista
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 5.9.2024

Zaměstnavatel OSTROJ a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67086366

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: daniela.krybusova@ostroj.cz

Co vás čeká:
- Nábor zaměstnanců včetně inzerce pracovních pozic a aktivního vyhledávání uchazečů.
- Řešení pracovně-právních záležitostí (od pracovních smluv až po ukončení pracovního pracovních poměrů).
- Vedení personální agendy v ERP systému RON.
- Realizace vstupních lékařských prohlídek.
- Spolupráce při onboardingu zaměstnanců.
- Spolupráce na tvorbě náborových kampaní, organizaci firemních akcí a reprezentace firmy na pracovních veletrzích.
- Reporting výsledků, podklady pro statistiky.
- Spolupráce a podpora jednotlivých oddělení v oblasti personalistiky.

Co od vás očekáváme:
- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou.
- Zkušenosti v personalistice zejména v oblasti náboru (min. 2 roky).
- Orientaci v pracovně právní legislativě podmínkou.
- Uživatelské schopnosti práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, RON výhodou).
- Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
- Pozitivní přístup, příjemné vystupování a vstřícné jednání s lidmi.
- Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost.

Co vám můžeme nabídnout:
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dopravu
- Náborový příspěvek (u vybraných profesí)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Benefitní program Benefit plus
- Motivační odměňování
- Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- Vánoční dárky
Zázemí stabilní a seriózní společnosti

Pracovní poměr: zástup za MD/RD dovolenou

Kdy můžete nastoupit: ihned.

Více informací + kontaktní formulář na www.ostroj.cz.