Název profese Účetní
Místo výkonu práce Budišov nad Budišovkou
Přidáno 10.8.2024

Zaměstnavatel Linaset, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67072704

KO: Zdeněk Hellebrand, tel.: 720 729 278, e-mail: hellebrand@linaset.cz

Nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce, okruh činností:
- účtování a veškerá evidence v oblasti bezhotovostních operací na běžných i úvěrových účtech
- vedení a aktualizace saldokonta u pohledávek a závazků
- inventarizace pohledávek a závazků
- vedení agendy kompenzací, zápočtů a korespondence s tím související

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi na pozici účetní (ve výrobní společnosti výhodou)
- znalost účetní legislativy a obecně legislativy v oblasti DPH
- pečlivost, samostatnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu
- uživatelskou znalost MS OFFICE
- znalost IS Axapta výhodou
- znalost AJ případně NJ výhodou
- řidičský průkaz skupiny "B"

Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
- práci na hlavní pracovní poměr
- další odborné vzdělávání a profesní rozvoj
- moderní prostředí, příjemný kolektiv
- odpovídající platové ohodnocení

Zaměstnanecké výhody: profesní růst, odborná školení, zajímavé platové ohodnocení, měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy, možnost výplaty příspěvku na dopravu, dovolená v délce 4. týdnů - po 1 roce navýšení dovolené o 1 týden, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora.