Název profese Asistent-ka ředitele
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 13.10.2024

Zaměstnavatel Daniel Klein
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67061843

*KO: Klein Daniel, tel.: 739 523 905. CV zašlete na e-mail: daniel.klein@smsfinance.cz
Jste rádi v kontaktu s lidmi a baví Vás práce s lidmi?
Zajímá Vás obor financí?
Buďte součástí našeho týmu.

Náplň práce:
Tvorba cenových nabídek a kalkulací pro klienty.
Příprava smluv a dokumentů. Organizace školení, porad a teambuldingu. Práce s nováčky.

Požadujeme: Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Odpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování. Dobré komunikační schopnosti. Výborná komunikace v českém jazyce.

Nabízíme: Příjemné prostředí v dobrém kolektivu. Flexibilní pracovní doba. Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmě.