Název profese Stavební dělník - podlahář, potěrář
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 12.9.2024

Volné od 11.9.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.
Počet míst 1

PETR´S stavební, inženýrská s.r.o.
Jsme malá rodinná firma, která vznikla v roce 1990 a zabývá se aplikací speciálních, hlavně silikátových hmot ve stavebnictví, především v oblasti průmyslových podlah.

Volná pozice: Stavební dělník – podlahář, potěrář

Co Vás čeká:
• provádění pomocných a doplňkových prací ve stavebnictví – podlahy
• možnost růstu – získání spec. dovedností při pokládce betonových, epoxidových/polyuretanových a dalších typů podlah v průmyslu i občanské výstavbě
• stahování směsi hliníkovou latí
• obsluha zařízení a manipulace se stavebním materiálem
• běžná pracovní doba v malém kompaktním kolektivu Po – Pá (obvykle 7:00 – 16:00)
• přesčasy proplácíme, plat 25-30.000,- (plus osobní ohodnocení, výkonnostní odměny)
• různé benefity zaměstnance např. stravenky, příspěvek na důchodové pojištění, příspěvek na dovolenou, wellness se zdravotním prvkem (fyzioterapie, masáže, lázeňské procedury apod.)

Požadujeme:
• fyzická zdatnost
• základní vzdělání, praxe v oboru není podmínkou
• flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci

Výhodou:
• vyučení v oboru stavebnictví
• zkušenost v oboru stavebnictví (zedník, podlahář, betonář, potěrář)
• řidičský průkaz sk. B, VZV

KONTAKT:
Lazecká 121 A, 77900 Olomouc

Petra TŘEŠKOVÁ, Dis., asistentka, tel.: 733 312 514
Ing. Dalibor PETR, jednatel, tel.: 603 499 631

www.petrs.com