Název profese Vrátný/á
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 28.8.2024

Volné od 9.9.2024
Zaměstnavatel CORA PLUS s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Počet míst 2
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.
Náplň práce: pravidelné pochůzky a kontrola objektu, dohled při vstupu a odchodu do/z budovy a obsluha kamerového systému.
Pracovní doba: pondělí až neděle, nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny (lze rozdělit i na kratší směny).
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost a dlouhodobou spolupráci.
Nabízíme: práci na HPP - plný nebo zkrácený úvazek.
Mzda: 123,80 Kč/hod. + zákonné příplatky + náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: Olomouc, ul. Nerudova