Název profese Ostraha LC - Bystrovany
Místo výkonu práce Bystrovany
Přidáno 18.9.2024

Volné od 18.9.2024
Zaměstnavatel Protektia, s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Počet míst 2
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: Pochůzky po areálu skladu, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR, evidence kamiónů, až 12-ti hod. směny ranní i noční. Práce s tabletem.

Požadujeme: výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, pomoc při zajištění certifikátu strážného, zaškolení. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby s OZZ, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 – 16:00 hod., tel. 734 881 684, nebo na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz.