Název profese Laborant/ka
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 11.10.2024

Zaměstnavatel Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67096020

Náplň práce:
- Provádění laboratorních analýz souvisejících s diagnostikou bakterií v rostlinách a osivech.
- Podpůrné činnosti v laboratoři (příprava roztoků, médií, pomůcek, mytí, dezinfekce a sterilizace laboratorního skla a pomůcek, doplňování spotřebního materiálu, likvidace odpadů).
- Zodpovědnost za čistotu prostředí laboratoře.
- Práce ve skleníku a pěstebních komorách (výsevy a péče o rostliny, příprava indikátorových rostlin).
- Udržování a rozšiřování bakteriologické sbírkové kolekce.
- Pracuje v souladu se systémem managementu s normou ČSN EN ISO/IEC 17025.

Požadavky:
- SŠ vzdělání chemického/přírodovědného/zemědělského směru
- Schopnost samostatné práce.
- Ochota učit se novým věcem.
- Znalost MS OFFICE na uživatelské úrovni.
- Zkušenosti s prací v analytické/zkušební laboratoři výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
200 hodin dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání

Kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 14:00 hodin.