Název profese Vedoucí střediska Těžká mechanika
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 9.10.2024

Zaměstnavatel TOS Olomouc, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67095120

Co budete dělat:
- Zajištění přenosu firemní strategie, cílů a úkolů do svěřeného týmu.
- Stanovení cílů a přidělování dílčích úkolů jednotlivým členům týmu.
- Určení metod a pracovních postupů plnění přidělených pracovních úkolů.
- Stanovení forem vzájemné spolupráce uvnitř týmu a zajištění nutné spolupráce se členy týmů z jiných útvarů.
- Zabezpečení logické i časové návaznosti plnění úkolů.
- Sledování výrobních toků - kontraktů.
- Sledování docházky podřízených zaměstnanců, zpracování podkladů pro mzdy.
- Sledování plánované kooperace.
- Kontrola označení výrobní dávky výrobní dokumentací.
- Organizování a kontrola činnosti ostřírny a výdejny.
- Kontrola výsledků a výkonu jednotlivých členů týmu, prezentace nadřízeným.
- Řešení interpersonálních vztahů v týmu.
- Pravidelná účast na operativních poradách nadřízených a přenos získaných informací a úkolů do svěřeného pracovního týmu.
- Dohled nad dodržováním zásad BOZP a požární ochrany.
- Motivace a hodnocení podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace.
Co očekáváme:
- SŠ/VOŠ technického směru, nejlépe strojírenství
- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody:
- dovolená navíc - 1 týden nad rámec vyplývající ze Zákoníku práce
- příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
- závodní jídelna, komfortní způsob objednávání jídel, výběr z 5 jídel
- příspěvek na stravování
další info viz https://www.tos-olomouc.cz/cz/aktualne/novinky/volna-pracovni-mista.html