Název profese Pracovník/pracovnice na technickém úseku
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 2.9.2024

Zaměstnavatel Stavební bytové družstvo Olomouc
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085254

Přijmeme do pracovního poměru pracovníky/pracovnice technického úseku.
Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (stavebně technické zaměření výhodou), dobrou znalost práce na PC a řidičský průkaz pro skupinu B.
Náplň práce: činnosti spojené s obstaráním a zajištěním údržby, oprav a provozu spravovaných domů (včetně zajišťování revizí a porevizních oprav); pravidelné kontroly včetně dodržování termínů; práce s projektovou dokumentací; účast na schůzích na spravovaných domech atd.
Své písemné motivační nabídky s životopisy zasílejte Stříteské Kateřině, asistentce vedoucí organizace.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Olomouc

Olomouc
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Olomouc
Olomouc
Olomouc
Olomouc
Olomouc
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc

Mzda

od 25500