Název profese Servisní technik/technička
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 1.9.2024

Zaměstnavatel Effetec s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67084686

Effetec s.r.o - nabízí v obci Olomouc volnou pracovní pozici "Servisní technik/technička". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.
Základní informace o pracovním místu
Název pozice:
Servisní technik/technička
Obor(y): Informační technologie
Náplň práce
- Instalace tiskových strojů v provozech zákazníků
- Provádění servisní činnosti tiskových strojů v rámci nepravidelných výjezdů k zákazníkům
- Zajišťování pravidelné preventivní údržby tiskových strojů, jejich diagnostiky a odstraňování závad
- Realizace uživatelských zákaznických školení
- Komunikace se zákazníky a jejich vzdálená technická podpora
- Úzká spolupráce s R&D oddělením, testování prototypů nových tiskových zařízení, provádění testovacích měření, údržba a testování demo tiskových strojů
- Tvorba servisních manuálů a reporting
- Vypracovávání servisních reportů a další související administrativa
Požadavky
- Znalost a zkušenost práce s UV tiskovými technologiemi nebo praxe na obdobné pozici výhodou
- Časová flexibilita a ochota cestovat do zahraničí
- Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (alespoň na středně pokročilé úrovni)
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Reprezentativní vystupování
- Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a organizační schopnosti
- Středoškolské vzdělání
- Řidičský průkaz skupiny B
Zaměstnanecké výhody a benefity
- Zajímavá práce s moderními technologiemi v dynamické mezinárodní společnosti
- Pružná pracovní doba a flexibilita
- 21 dní dovolené
- příspěvek na stravování

Vaše CV a motivační dopis zasílejte POUZE na emailovou adresu info@effetec.com