Název profese Účetní
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 27.8.2024

Zaměstnavatel Vlastivědné muzeum
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67083559

Kontakt možný POUZE e-mailem.
Náplň práce:
- vedení účetních agend (kromě mzdové) v příspěvkové organizaci, zejména evidence a účtování majetku v rámci příspěvkové organizace,
- součinnost při zpracování účetních závěrek (měsíční, čtvrtletní, roční),
- zastoupení kolegů nebo kolegyň v rámci ekonomického útvaru,
- práce v účetním programu,
- práce s finanční hotovostí,
- vykonávaní dalších pracovních povinností dle pokynů nadřízeného pracovníka.

Požadujeme:
- dosažené vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru
- perfektní orientaci při práci na PC,
- trestní bezúhonnost,
- minimálně 2 roky zkušeností v oblasti účetnictví, praxe ve veřejném sektoru výhodou
- pečlivost a flexibilitu
- nadšení pro práci s čísli a tabulkami,
- organizační dovednosti, komunikativnost,
- znalost související legislativy a právních předpisů v dané oblasti,
- komunikativní znalost angličtiny je velkou výhodou, ale nikoli nutností,
- uvítáme znalost účetních systémů SISYFOS a POHODA.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce v zaměstnání.

Platové podmínky:
- dle nařízení vlády a platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - 9. platová třída, po zkušební době osobní příplatek.

Přihlášku do výběrového řízení zašlete nejpozději do 10.9.2024 na e-mailovou adresu: kariera@vmo.cz, zároveň přiložte:
- strukturovaný životopis,
- prostou kopii dokladu o dosaženém vzdělání,
- souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů.

Zaměstnanecké výhody:
- stabilita příspěvkové organizace,
- 5 týdnů dovolené,
- 5 dnů pracovního volna dle kolektivní smlouvy,
- firemní akce, volné vstupy do muzeí v rámci ČR,
- stravenkový paušál,
- možnost osobního a profesního rozvoje.