Název profese Operátor, seřizovač balících linek
Místo výkonu práce Poděbrady
Přidáno 19.9.2024

Zaměstnavatel POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 67090321

Obsluha balicí linky na výrobu mléčných výrobků
Náplň práce:
Obsluha a seřizování balicích strojů na výrobu jogurtů, tvarohů atd.
Zodpovědnost za zabezpečení výroby v požadovaných hygienických standardech
Komunikace s kolegy v rámci procesu výroby a kontroly kvality
Kontrola výrobního procesu, dodržování požadovaných parametrů produkce
Dodržování správné výrobní a hygienické praxe

Požadujeme:
SŠ případně vyučení v potravinářském, chemickém nebo technickém oboru
základy práce na PC výhodou
zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro týmovou práci
ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
praxe a zkušenosti s operačními řídícími systémy Simatic výhodou
pracovitost, manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnout:
13. mzda
Měsíční prémie až 15 %
Nadstandardní příplatky za víkend (+50 %)
Příspěvek na dojíždění až 3000 Kč měsíčně
Příspěvek na penzijní připojištění
Dotované stravování, výběr ze 4 jídel jen za 30 Kč
Odměna za doporučení nového kolegy 10 000 Kč
Pestrou práci s moderními technologiemi
Vánoční balíčky
Firemní akce

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - Pá od 8:00 - 15:00 hod.