Název profese Údržbář
Místo výkonu práce Nymburk
Přidáno 6.9.2024

Zaměstnavatel Changhong Europe Electric s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67086567

Náplň práce:
- Údržba a opravy zařízení na svěřeném úseku výroby
- Úpravy výrobních linek
- Provádění preventivní údržby výrobních linek a ostatního zařízení
- Řešení nestandardních situací, nutné okamžité řešení
- Spolupráce s ostatními odděleními
- Provádění dalších činností delegovaných od vedoucího oddělení

Požadujeme: - SŠ Technického směru (elektrotechnika, mechanika, strojařina...)
- Znalost elektrických a pneumatických systémů výrobních linek výhodou
- Svářečský průkaz výhodou
- Manuální zručnost

Nabízíme: zázemí mezinárodní společnosti, příjemné a přátelské pracovní prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení, balíček zaměstnaneckých benefitů (benefity.cz), perspektiva dlouhodobé spolupráce, nástupní plat od 26.000 -30.000 Kč dle zkušeností, plný úvazek, jednosměnný provoz.

Nástup možný ihned na dubu určitou s možností prodloužení.

Kontaktujete nás na emailu: prace@changhong.cz