Název profese Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Místo výkonu práce Lysá nad Labem
Přidáno 22.8.2024

Zaměstnavatel PLAST FORM SERVICE I.M., spol. s r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 67068459

Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost;

Náplň práce: obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, kontrola a belení výrobku;

Kontaktovat nás můžete e.malem nebo osobně každé pondělí v době od 9:00 - 12:00 hod.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Nymburk

Nymburk
Advantage Consulting, s.r.o.
Nymburk
Nymburk
Nymburk
Advantage Consulting, s.r.o. - Plzeň
Nymburk
Nymburk

Mzda

od 19500

U společnosti PLAST FORM SERVICE I.M., spol. s r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu žádná další volná místa

Volné pracovní místo Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu je vystaveno v regionu Nymburk .