Název profese Obchodní referent, fakturant, operátor skladu - znalost AJ slovem i písmem podmínkou
Místo výkonu práce Nymburk
Přidáno 13.5.2024

Zaměstnavatel Sp - Tech, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67053760

Požadujeme: znalost Aj, vzdělání s maturitou, výhodou je střední škola technického směru.
Náplň práce: uchazeč bude vyřizovat objednávky spotřebního materiálu pro stroje na zpracování plechu. Nástroje, spojovací materiál apod. Vyřízení objednávky - nákup od zahraničních dodavatelů, prodej materiálu českým odběratelům, příjem výdej materiálu - administrativa v pc systému + příjem a výdej materiálu ve skladu - cca 20% pracovní doby. Jedná se o drobný materiál.

Nabízíme: při nástupu smlouva na dobu určitou 1 rok, po roce prodloužení na dobu neurčitou.
Odměny po zkušební době dle výkonu.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Nymburk

Nymburk
Nymburk
Nymburk
Nymburk
Advantage Consulting, s.r.o.
Nymburk
Nymburk

Mzda

od 23000 do 40000

U společnosti Sp - Tech, s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Obchodní referent, fakturant, operátor skladu - znalost AJ slovem i písmem podmínkou žádná další volná místa

Volné pracovní místo Obchodní referent, fakturant, operátor skladu - znalost AJ slovem i písmem podmínkou je vystaveno v regionu Nymburk .