Název profese Provozní elektrikář - údržbář
Místo výkonu práce Kopřivnice
Přidáno 23.8.2024

Zaměstnavatel CIREX CZ s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67082664

z: 23.8.2024 - PP na dobu určito s možností prodloužení PP

Náplň práce: zodpovědnost za nastavení, údržbu a opravy výrobního zařízení, provádění pravidelné a preventivní údržby, technická podpora výroby

Požadavky: vzdělání v oboru elektro – dle NV č. 194/2022 Sb., orientace v technické dokumentaci, samostatnost, aktivní přístup, spolehlivost
Výhodou: znalost hydrauliky, pneumatiky, mechaniky a elektromechanických systémů

Stravenky, 5 dnů dovolené navíc, kvalifikační postup, stabilní zaměstnání a jistý příjem, benefit na automaty s občerstvením a cukrovinkami, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek
10 000,- Kč, benefity dle vnitřního předpisu Zájem o

Info.: telefonicky od Po - Pá od 9:00 do 13.00 hod, tel.: 556 806 215, 724 110 915, e-mail: m.koblizkova@cirexfoundry.com