Název profese Administrativní pracovník / administrativní pracovnice
Místo výkonu práce Jaroměř
Přidáno 29.9.2024

Zaměstnavatel CARBON DESIGN s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67089611

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 30 hodin týdně). Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity a absolventy/absolventky.

Náplň práce: administrativa výroby - výrobní příkazy, kooperace, evidence výroby, skladové hospodářství- skladové karty, příjem a výdej materiálu, fakturace, pokladna.

Požadavky: dobrá znalost práce na PC, znalost AJ podmínkou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na závodní stravování a dětské rekreace, příspěvek na dopravu do zaměstnání, příspěvek na penzijní a životní připojištění, pružná pracovní doba.

Kontakt - pan Trampota Tomáš, tel.: 734 798 807 (od 08:00 hod. do 14:00 hod.), e-mail: trampota@carbondesign.cz (pro zaslání životopisu).