Název profese Administrativní pracovník / pracovnice realizace staveb
Místo výkonu práce Česká Skalice
Přidáno 7.8.2024

Zaměstnavatel ELEKTRO-COMP spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67077876

Pracovní smlouva bude prodloužena v případě vzájemné dohody a spokojenosti s pracovními výkony.
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění administrativních úkonů při realizaci energetických staveb, úzká spolupráce se stavbyvedoucími, zajišťování komunikace s úřady, získávání povolení zvláštních užívání obecních pozemků, vyhotovení objednávek pro subdodávky, práce a administrace zakázek v IS Money S5
POŽADUJEME: minimálně SŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, časové flexibilita, smysl pro detail a logické myšlení, schopnost organizace vlastní práce, řidičský průkaz sk. B, znalost MS Office, výhodou znalost účetního a informačního systému Money S5.
Nástup možný ihned, flexibilní pracovní doba, služební telefon
Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (7- 15)