Název profese Řidiči pracovních strojů (M+Ž)
Místo výkonu práce Mariánské Radčice
Přidáno 27.9.2024

Zaměstnavatel DIAMO, státní podnik
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67092331

ŘIDIČI PRACOVNÍCH STROJŮ (M+Ž)
- nástup dle dohody
Požadavky:
- praxe min. 2 roky,
- strojnický průkaz,
- profesní řidičský průkaz sk. B, C, E,
- spolehlivost, pečlivost, týmová spolupráce.

Pracovní náplň:
- řízení a obsluha pracovních strojů např. smykový nakladač, traktor, traktobagr,
- řízení nákladních automobilů pro převoz materiálu,
- obsluha jeřábů a hydraulické ruky,
- údržba zeleně, práce s motorovou pilou a křovinořezem.

Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti,
- zajímavé zaměstnání v oboru s dlouholetou perspektivou,
- mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností,
- pevnou pracovní dobu,
- možnost profesního růstu (účast na odborných seminářích, kurzech a školeních),
- možnost rozvíjet svoje schopnosti a znalosti,
- dostatečný adaptační proces,
- nadstandardní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
- dovolená v délce 6 týdnů
- měsíční prémie
- mimořádná roční odměna
- příspěvek na stravování
- odměny při pracovních a životních výročích
- příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření.

HLÁSIT SE: Reichelová Lucie Ing., e-mail: reichelova@diamo.cz - zaslat životopis