Název profese Klientský poradce - pracovník na přepážce (M+Ž)
Místo výkonu práce Most
Přidáno 23.8.2024

Zaměstnavatel Kooperativa, pojišťovna, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67057012

KLIENTSKÝ PORADCE - PRACOVNÍK NA PŘEPÁŽCE (M+Ž)

Náplň práce: vyřizování požadavků příchozích klientů, péče o svěřenou klientelu, servis, odborná pomoc a sjednávání smluv. Osobní, telefonická a online komunikace, sjednávání na dálku.
Pohodová atomosféra, přátelský, vstřícný, stabilní a úspěšný kolektiv. Precizní podpora v zaučení, zázemí kanceláře, služební notebook a telefon. Možnost kariérního růstu.
Očekáváme: umění aktivně naslouchat, IT gramotnost, chuť se vzdělávat a profesně rozvíjet. Obchodní zkušenosti nejsou podmínkou.

Nabízíme: Dovolená 5 týdnů, 5 dní free day, stravenky, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění, benefitní program

HLÁSIT SE: první kontakt - zaslat životopis, následně budete kontaktováni zaměstnavatelem k dalšímu postupu, (Pistorová Iveta, tel.: 733 782 221, e-mail: ipistorova@koop.cz
- (k projednání doporučenky domluvit si mailem + zaslat životopis)