Název profese Operátor/ka skladu
Místo výkonu práce Louny
Přidáno 10.10.2024

Volné od 9.10.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Hledáme kolegy do týmu „Operátor/ka skladu“ pro naší novou Evropskou distribuční pobočku v Lounech.
Budete zodpovídat za příjem či expedici zboží, balení s přesnou identifikací a zpracování zásilek prostřednictvím hlavního systému PEI a kurýrních softwaru. Za výkonnost transakcí budete extra odměněni.

Kdo jsme?

Jsme hrdí, že naše společnost PEI / Genesis patří k největším distributorům konektorů na světě. Za svůj 70letý úspěch vděčíme rychlosti dodávek díky velkým skladovým zásobám, vlastní sestavou konektorů, místní výrobou propojovacích kabelů, a především skvělému týmu s odbornou znalostí. Se zaškolením důkladně pomůžeme. Pokrýváme řešení pro průmysl, mil-aero, medicínu, zemědělství, data a telekomunikací
KLÍČOVÉ JE PRO NÁS PEČLIVOST, ORIENTACI V DETAILECH A OCHOTA DYNAMICKY REAGOVAT NA POŽADAVKY.

Co vás čeká:
• Přijímání a distribuce materiálů od dodavatelů do přesných lokací ( jedná se o lehčí komponenty )
• Příprava materiálů na základě zakázek a návrhů k vyzvednutí
• Balení materiálů a zpracování návrhů k vyzvednutí dle specifikací zákazníka
• Expedice materiálů dle přesných pokynů
• Provádění činnosti spojených se sčítáním zásob/cyklickým počítáním – práce s váhou
• Zpracování a dokumentace reklamací
• Schopnost dodržovat specifické pokyny a dokončovat úkoly efektivně a kvalitně podle standardů PEI-Genesis a ISO9001
• Ochota se učit nové věci a pracovat v týmu

Co od vás očekáváme:
• AJ – porozumění , alespoň na písemné úrovni
• Středoškolské vzdělání nebo ekvivalent
• Důraz na detail při práci s dokumentací a transakcemi
• Základní pochopení fungování skladu, správy inventáře, kódování šarží a metody FIFO
• Počítačová gramotnost
• Silné komunikační schopnosti, schopnost komunikovat s kolegy, nadřízenými a vedením
• Schopnost rychle se učit a přizpůsobovat se novým věcem
• Schopnost multitaskingu a práce v rychlém prostředí
• Týmový hráč

Výhodou, ale ne nutností:
• Zkušenost s kurýrním softwarem a systémy pro řízení zásob (MRP)
• AJ na aktivní komunikativní úrovni – možnost procvičit si angličtinu na denní bázi
• Orientace v práci dle normy ISO9001 nebo AS9120
• Orientace v oblasti telekomunikací

Co nabízíme:
• Motivační platové ohodnocení včetně bonusů za dosažení výkonnostních cílů
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů, velmi nízká fluktuace kolegů
• 25 dnů dovolené
• Interní školení
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti s českou působností přes 30let
• Nástup listopad / prosinec