Název profese Obchodní referenti
Místo výkonu práce Terezín
Přidáno 17.9.2024

Zaměstnavatel DYNTEC spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67080677

Náplň práce:
- obchodní referent/ka zajišťuje činnosti na obchodním oddělení společnosti vyrábějící veterinární
léčivé přípravky,
- administrativně-organizační podpora pro smluvní distributory léčiv,
- evidence obchodních případů (realizace objednávek a následného exportu zboží),
- udržování vztahů a komunikace s obchodními partnery,
- úzká spolupráce s kolegy (výrobní středisko, apod.)

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou,
- znalost AJ na komunikativní úrovni, včetně psané formy,
- aktivní řidič/ka (skupina B),
- znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Word, Excel),
- dobré komunikační a organizační schopnosti.

Výhodou (není podmínkou):
- povědomí o logistice.

Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu (pracovat na svém rozvoji v rámci oboru).

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování (stravenky), unišeky, měsíční bonus za docházku, služební telefon.

Nástup možný od 2. 9. 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: pouze e-mailem, telefonicky.