Název profese Operátor/operátorka na středisko lisování
Místo výkonu práce Lovosice
Přidáno 29.7.2024

Zaměstnavatel Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67075320

Náplň práce:
- obsluhovat a přímo seřizovat stroje v oblasti studeného lisování
- sledovat kvalitu vyráběných výrobků podle pracovních postupů
- sledovat průběh využívání procesu kontroly nástrojů a výrobků v procesu výroby
- přemisťovat nástroje a výrobky dle pokynů zaměstnavatele
- čistit a ukládat nástroje
- třísměnný provoz

Požadujeme:
- znalost technické výkresové dokumentace a práce s posuvkou výhodou
- minimálně výuční list
- dobrý zdravotní stav
- ochotu učit se
- vzhledem k charakteru práce vhodné spíše pro muže

Nabízíme:
Pracovní smlouva je na 6 měsíců, po 1,5 roce na neurčito.
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- možnost mzdového a profesního růstu
- měsíční výkonnostní bonusy
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- příspěvek na životní připojištění nebo penzijní spoření
- zálohy na mzdu
Zaměstnanecké výhody : závodní dotované stravování, týden dovolené navíc, dojížděcí příspěvek, penzijní spoření nebo životní připojištění
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky.