Název profese Obchodní zástupce pro CNC stroje a technologie
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 21.8.2024

Volné od 21.8.2024
Zaměstnavatel Novitim s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Hledáme šikovného kolegu na pozici obchodního zástupce! Jsme partnerem pro naše klienty v oblasti CNC obrábění a potřebujeme dalšího člena týmu pro obchodní činnost v rámci severních Čech. Máte za sebou praxi ve strojírenství a láká vás obchod? Nebo jste už naopak zkušeným obchodníkem, strojařinu znáte a chcete se posunout dál? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
• Péče o portfolio produktů (CNC stroje a technologie)
• Jednání s klienty, hlavně ze strojírenského průmyslu ale i dalších (zdravotnictví...)
• Udržování současných spokojených vztahů se zákazníky
• A samozřejmě navazování nových obchodních příležitostí
• Obchodní činnost v oblasti severních Čech
• Flexibilní nastavení vlastního plánu – terén a práce na home office

Nabízíme:

• Motivující ohodnocení 50.000 Kč – dále to závisí jen na vašich výsledcích, nemáme horní hranici :-)
• Roční odměny
• Provize z prodeje
• Auto i pro soukromé účely
• Mobil, notebook
• 5 týdnů dovolené
• Sick days
• Home office – nemusíte dojíždět do žádné kanceláře
• Kompletní flexibilitu při nastavení svého času
• Profesní růst
• Proplácení cestovních nákladů a diety
• Benefit kartu
• Možnost podívat se do zahraničí – veletrhy, dodavatelé...
• V případě cesty kolem kanceláře vám nabídneme oběd za přátelské ceny :-)
• Moderní zázemí kanceláří
• Odborná školení
• Nástup dle domluvy
• Sídlo společnosti – Mýto u Rokycan, obchodní činnost v oblasti severních Čech

Požadujeme:
• Praxi ze strojírenského oboru
• Nebo zkušenosti na obchodní pozici zaměřené na strojírenství
• Flexibilitu a samostatnost
• Řidičský průkaz B
• Znalost MS Office

Ozvěte se nám a pošlete váš životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!