Název profese Softwarový/á vývojář/ka, programátor/ka medior- senior
Místo výkonu práce Frýdlant
Přidáno 10.10.2024

Zaměstnavatel dataPartner s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67095457

Pro našeho významného klienta hledáme zkušeného/ou programátora/ku, který/á programuje v C# a je z okolí Liberce
Co vás čeká?
- návrh a vývoj SW nejen pro průmyslové odvětví, datové modelování
- podíl na přípravě a návrhu implementací SW projektů dle potřeb zákazníka
- interní testování a řešení chyb z testování i provozu, oprava chyb (50% práce)
Požadujeme:
- dobrou znalost programovacího jazyka C#
- znalosti principů OOP
- zkušenosti s datovou analýzou
- časová flexibilita, odpovědnost, kreativita
- schopnost samostatné i týmové práce
- minimálně SŠ vzdělání, uvítáme VŠ
- Mediorní pozice - vhodná pro absolventy/ky SŠ/ VŠ v oboru IT + alespoň nějaká praxe v oboru
- Seniorní pozice - praxe v oboru alespoň 4 roky
- Časová flexibilita, odpovědnost, kreativita
Oceníme znalosti:
- aktivní schopnost využívat verzovací nástroj Git, případně jeho alternativy
- WPF
- ASP.NET Core
- znalosti principů transakční SQL databáze, MS SQL
- XML
- UML
- Web Services, REST/SOAP
Co můžeme nabídnout?
- Pracovat budete u klienta, který má kanceláře v Liberci či Frýdlantu. Z počátku je potřeba dojíždět za námi do kanceláře do Českých Budějovic, abychom vás zaučili. (1 až 2 x týdně, po zaučení tak jednou měsíčně)
- zázemí stabilní české společnosti
- práci remote nenabízíme, je možný ale dohodnout částečný HO u seniorní pozice (1 až 2 dny v týdnu po zaučení)
- práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
- motivující ohodnocení (výše mzdy 50 000 Kč až 80 000 Kč podle praxe, vzdělání)
- nástup dle dohody
Hlásit se emailem.