Název profese Strojírenský/á dělník/dělnice
Místo výkonu práce Hodkovice nad Mohelkou
Přidáno 5.10.2024

Zaměstnavatel Monroe Czechia s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 67094213

Vyrábíme tlumiče do automobilů. Nabízíme pozice Strojírenské/ho dělníka/ce, práce v taktu na montážních linkách. Předchozí zkušenost s výrobou v automotive výhodou, nikoli podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE:
- montovat a kompletovat výrobky
- evidovat výrobu
- provádět kontrolu výrobků
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- ochotu učit se nové věci
- vysoké pracovní nasazení
- samostatnost a spolehlivost
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení / změny na dobu neurčitou.
Uvedená hrubá měsíční mzda představuje základní hrubou mzdu a nezahrnuje prémie, příplatky např. za směnnost a další příplatky dle platné kolektivní smlouvy zaměstnavatele. O tyto bude základní hrubá měsíční mzda adekvátně navýšena.
Zaměstnanecké výhody:
- Náborový příspěvek 5 000 Kč
- Týden dovolené navíc - celkem 5 týdnů
- Jídelna s kantýnou v areálu závodu s dotovaným stravným
- Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění; 250Kč / měsíčně
- Benefitní program BenefitPlus: 1200Kč / ročně
- Firemní tarif od T-mobile
- Závodní lékařská péče v areálu závodu
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 15.00 hod.